Егејско Море: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 55 бајти ,  пред 12 години
с
Бот додава Шаблон: Без извори
с (Бот Додава: zh-min-nan:Ege-hái)
с (Бот додава Шаблон: Без извори)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{| class="infobox bordered" style="width: 225px; font-size: 95%; float: right;" cellpadding="4" cellspacing="0"
|-
941.847

уредувања

Прегледник