Разлика помеѓу преработките на „Скадар (округ)“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 23 бајти ,  пред 8 години
с
r2.7.3) (Робот: Додава vi:Quận Shkodër
с (Робот: Додава fa:استان اشکودر)
с (r2.7.3) (Робот: Додава vi:Quận Shkodër)
[[es:Distrito de Shkodër]]
[[eo:Distrikto Shkodër]]
[[fa:استان اشکودر]]
[[fr:District de Shkodër]]
[[gl:Distrito de Shkodër]]
[[sr:Област Скадар]]
[[sh:Skadarski distrikt]]
[[fa:استان اشکودر]]
[[fi:Shkodër (alue)]]
[[sv:Shkodër distrikt]]
[[tr:İşkodra ilçesi]]
[[ur:ضلع شکودر]]
[[vi:Quận Shkodër]]
[[war:Shkodër (distrito)]]
[[zh:士科德區]]
765

уредувања

Прегледник