Полтавска Област: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.3) (Робот: Додава nn:Poltava oblast
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Додава: sr:Полтавска област)
с (r2.7.3) (Робот: Додава nn:Poltava oblast)
[[ja:ポルタヴァ州]]
[[no:Poltava oblast]]
[[nn:Poltava oblast]]
[[pnb:پولتاوا اوبلاست]]
[[pl:Obwód połtawski]]
171

уредување

Прегледник