Разлика помеѓу преработките на „Јане Сандански“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
+ кат
(+ кат)
{{Одбрана}}
 
 
[[Категорија:Македонски револуционери]]
[[Category:ИсторијаДејци на македонскиот народВМОРО|Сандански Јане]]
 
[[Category:Македонски борци|Сандански Јане]]
[[Category:Македонци|Сандански Јане]]
[[Category:Пиринска Македонија|Сандански Јане]]
 
[[bg:Яне Сандански]]
1.398

уредувања

Прегледник