Полтавска Област: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Додава: eu:Poltavako oblasta
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Додава: xmf:პოლტავაშ ოლქი)
с (r2.7.1) (Бот Додава: eu:Poltavako oblasta)
[[es:Óblast de Poltava]]
[[eo:Poltava provinco]]
[[eu:Poltavako oblasta]]
[[fa:استان پولتاوا]]
[[fr:Oblast de Poltava]]
86.434

уредувања

Прегледник