Прејди на содржината

Лаут (грофовија): Разлика помеѓу преработките

с
Бот Додава: ar:مقاطعة لاوث
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: cy:Swydd Louth)
с (Бот Додава: ar:مقاطعة لاوث)
[[Category:Административна поделба на Ирска]]
 
[[ar:مقاطعة لاوث]]
[[ast:Condáu de Louth]]
[[bg:Лаут]]
5.665

уредувања