Придонеси на корисникот SilvonenBot

Пребарување на придонесиприкажисобери
⧼contribs-top⧽
⧼contribs-date⧽
(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).

14 февруари 2013

13 февруари 2013

12 февруари 2013

11 февруари 2013

9 февруари 2013

8 февруари 2013

7 февруари 2013

6 февруари 2013

3 февруари 2013

1 февруари 2013

31 јануари 2013

29 јануари 2013

23 јануари 2013

18 јануари 2013

17 јануари 2013

16 јануари 2013

14 јануари 2013

12 јануари 2013

  • 08:4808:48, 12 јануари 2013 разл истор +1.690 с 1950-тиr2.7.2) (Робот: Додава an, ar, ast, be-x-old, br, bs, ca, cs, cv, cy, da, de, el, en, eo, es, et, eu, fa, fi, fr, ga, gan, gd, he, hif, hr, hu, ia, id, io, is, it, ja, jv, ka, kk, ko, kv, la, lij, lt, lv, mr, ms, nah, nl, nn, no, nrm, os, pl...

6 јануари 2013

3 јануари 2013

2 јануари 2013

30 декември 2012

(најнови | најстари) Погледајте (понови 50 | ) (20 | 50 | 100 | 250 | 500).