Разлика помеѓу преработките на „Скопски Санџак“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Нема измена во големината ,  пред 9 месеци
Замена на Image:Civil_Flag_of_Serbia.svg со Image:Civil_flag_of_Serbia.svg (од страна на CommonsDelinker поради: File renamed: Criterion 3).
с (→‎Расформирање: Замена со македонски назив на предлошка, replaced: {{Main| → {{Главна|)
(Замена на Image:Civil_Flag_of_Serbia.svg со Image:Civil_flag_of_Serbia.svg (од страна на CommonsDelinker поради: File renamed: Criterion 3).)
|image_p1 = <!-- Use: [[File:Sin escudo.svg|20px|Image missing]] -->
|s1 = Кралство Србија
|flag_s1 = Civil Flagflag of Serbia.svg
|border_s1 = border
|image_s1 = <!-- Use: [[File:Sin escudo.svg|20px|Image missing]] -->

Прегледник