Разлика помеѓу преработките на „Џон Ф. Кенеди“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 118 бајти ,  пред 11 месец
с
→‎Наводи: Додадена категорија using AWB
с (→‎Наводи: Додадена категорија using AWB)
 
{{Нормативна контрола}}
 
{{DEFAULTSORT:Кенеди, Џон Фицџералд}}
[[Категорија:Претседатели на САД]]
[[Категорија:Американски политичари]]
[[Категорија:Добитници на Претседателскиот медал на слободата]]

Прегледник