Разлика помеѓу преработките на „Централна банка на Иран“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с (Bot: Migrating 8 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q1261157 (translate me))
с
== Надворешни врски ==
* [http://www.cbi.ir/default_en.aspx Central Bank of the Islamic Republic of Iran official site] (including statistics ab*
* [http://iran-daily.com/1386/2860/html/focus.htm Islamic Banking — Iran Daily]out Iran's economy)
 
[[Категорија:Банки во Иран]]
[[Категорија:Економија на Иран]]
[[Категорија:Политика на Иран]]

Прегледник