Мохамад Реза Ескандари

Од Википедија — слободната енциклопедија

Мохамад Реза Ескандари е министер во владата на Иран. Тој е шеф во Министерството за земјоделство.

Поврзано[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]