Мохамад Реза Ескандари

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Мохамад Реза Ескандари е министер во владата на Иран. Тој е шеф во Министерството за Земјоделие.

Види исто така[уреди | уреди извор]

Надворешни врски[уреди | уреди извор]