Мазендеран: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 63 бајти ,  пред 9 години
с
Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q308864 (translate me)
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Bot: Migrating 53 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q308864 (translate me))
с (Bot: Migrating 1 interwiki links, now provided by Wikidata on d:q308864 (translate me))
[[Категорија:Покраини во Иран]]
 
[[ka:მაზანდარანის ოსტანი]]
[[ur:ماژندران]]

Прегледник