Разлика помеѓу преработките на „Мец“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 13 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.3) (Робот: Менува fa:مس، فرانسه
с (Робот: Додава mzn:متز)
с (r2.7.3) (Робот: Менува fa:مس، فرانسه)
[[eo:Metz]]
[[eu:Metz]]
[[fa:متزمس، فرانسه]]
[[fr:Metz]]
[[gl:Metz]]
[[hu:Metz]]
[[mr:मेस]]
[[ms:Metz]]
[[mzn:متز]]
[[ms:Metz]]
[[nl:Metz]]
[[ja:メス (フランス)]]
126.790

уредувања

Прегледник