Разлика помеѓу преработките на „Зимски олимписки игри 1964“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Замена на Image:Lionflag.svg со Image:Iran_Lion_and_Sun_flag.svg (од страна на Multichill поради: File renamed : disambig-several modern flags sport lions
с (Бот Додава: tt:Инсбрук 1964)
с (Замена на Image:Lionflag.svg со Image:Iran_Lion_and_Sun_flag.svg (од страна на Multichill поради: File renamed : disambig-several modern flags sport lions)
* {{ДАН}}
* {{ИНД}}
* [[Податотека:LionflagIran_Lion_and_Sun_flag.svg|20п]] [[Иран]]
* {{ИСЛ}}
* {{ИТА}}

Прегледник