Прејди на содржината

Социјалистичка Република Словенија: Разлика помеѓу преработките

с
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот менува: мапа -> карта)
с (Бот Додава: sq:Republika Socialiste e Sllovenisë)
[[sh:Socijalistička Republika Slovenija]]
[[sl:Socialistična republika Slovenija]]
[[sq:Republika Socialiste e Sllovenisë]]
[[sr:Социјалистичка Република Словенија]]
[[sv:Socialistiska republiken Slovenien]]
11.372

уредувања