Прејди на содржината

Лаут (грофовија): Разлика помеѓу преработките

Додадени 23 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: sw:Wilaya ya Louth
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот менува: Category -> Категорија)
с (Бот Додава: sw:Wilaya ya Louth)
[[sk:Grófstvo Louth]]
[[sv:Louth]]
[[sw:Wilaya ya Louth]]
[[tg:Вилояти Лоуз]]
[[zh:劳斯郡]]
5.215

уредувања