Прејди на содржината

Лаут (грофовија): Разлика помеѓу преработките

Додаден 21 бајт ,  пред 12 години
с
Бот Додава: sco:Coonty Louth
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот: козметички промени)
с (Бот Додава: sco:Coonty Louth)
[[ro:Comitatul Louth]]
[[ru:Лаут (графство)]]
[[sco:Coonty Louth]]
[[simple:County Louth]]
[[sk:Grófstvo Louth]]