Корисник:AStyle

  Од Википедија — слободната енциклопедија
  Pioneer plaque line-drawing of a human male.svgОвој корисник е човек.
  Male symbol (bold, white).svg Овој корисник е од машкиот пол.
  Skull and Crossbones.svg
  Овој корисник е смртник.
  Flag of North Macedonia.svg Овој корисник живее во Македонија.
  Flag of the Socialist Republic of Macedonia (1963–1991).svg Овој корисник е роден во СР Македонија.
  Flag of Yugoslavia (1946-1992).svg Овој корисник е роден во Југославија.
  Податотека:Religious Symbols-ani.gif Овој корисник смета дека религијата не треба да ги разделува луѓето на земјата.
  Немој ти мене ФИРОМ! Корисникот се залага за употреба на уставното име на
  Република Македонија.
  RainbowPartyLogoGreek.jpg Корисникот ја поддржува политичката партија Виножито.
  Flag of the Turkish Republic of Northern Cyprus.svg Овој корисникот ја подржува независноста на Турска Република Северен Кипар.
  Flag of Macedonia (1992–1995).svg Корисникот се залага за враќање на старото знаме.
  Овој корисник е борец за обединета Македонија
  Негрчка цивилизација.jpg Овој корисник не верува во грчка цивилизација и култура
  ЅЃ Овој корисник има целосно познавање на кирилицата.
  L Овој корисник има целосно познавање на латиницата.
  Н’ Л’ Овоі корисник е за прочистуван’е на македонската азбука и врак’ан’е на буквите н’, л’ и і


  Vista icon.svgОвој корисник употребува Windows XP.


  NoCopyright.svg

  Овој корисник го нервира
  целата таа работа со лиценцитe.


  Овој корисник допринесува користејќи Google Chrome.


  Nuvola apps cache.png
  Овој корисник придонесува користејќи Winamp.
  Google Овој корисник користи Google како негов основен пребарувач.
  ADSL Овој корисник придонесува преку
  ADSL конекција.
  No pet.svg Овој корисник мисли дека не треба да се тргува со животни, туку да им се понуди дом.
  Poisson mort.jpgОвој корисник е против убивање животни.
  Sterling.png Овој корисник сака мачки.
  ВикиПроект Нови статии Овој корисник е член на ВикиПроектот Нови статии.


  Linkin park acronym 2007th.png
  Овој корисник е фан на Linkin Park
  PLCОвој корисник ги слуша Placebo.
  PRDОвој корисник ги слуша
  The Prodigy.
  GorillazLogo.jpg
  Овој корисник ги слуша Gorillaz.
  Википедија:Вавилон
  Немате внесено јазици. Погледајте го Шаблон:Вавилон/doc за помош.
  Пребарај кориснички јазици

  Добредојдовте на мојата профилна страница!


  Основни податоци[уреди | уреди извор]

  AStyle лого
  • Позиција: Корисник

  Прикачени слики од AStyle

  Создадени статии (азбучен ред)[уреди | уреди извор]

  1. Автомобилски регистарски таблички во Австрија
  2. Автомобилски регистарски таблички во Австрија
  3. Автомобилски регистарски таблички во Азербејџан
  4. Автомобилски регистарски таблички во Албанија
  5. Автомобилски регистарски таблички во Андора
  6. Автомобилски регистарски таблички во Андора
  7. Автомобилски регистарски таблички во Абхазија
  8. Автомобилски регистарски таблички во Босна и Херцеговина
  9. Автомобилски регистарски таблички во Ватикан
  10. Автомобилски регистарски таблички во Ерменија
  11. Автомобилски регистарски таблички во Естонија
  12. Автомобилски регистарски таблички во Јужна Осетија
  13. Автомобилски регистарски таблички во Казахстан
  14. Автомобилски регистарски таблички во Косово
  15. Автомобилски регистарски таблички во Малта
  16. Автомобилски регистарски таблички во Молдавија
  17. Автомобилски регистарски таблички во Монако
  18. Автомобилски регистарски таблички во Нагорно-Карабах
  19. Автомобилски регистарски таблички во Приднестровие
  20. Автомобилски регистарски таблички во Сан Марино
  21. Автомобилски регистарски таблички во Словачка
  22. Автомобилски регистарски таблички во СФРЈ
  23. Автомобилски регистарски таблички во Унгарија
  24. Автомобилски регистарски таблички во Шведска
  25. Автомобилски регистарски таблички во Шведска
  26. Автомобилски регистарски таблички во Шпанија
  27. Арсениј
  28. Бо Мекејлеб
  29. Грб на Зрењанин
  30. Дан Балан
  31. Дубровничко-неретванска жупанија
  32. Зрењанин
  33. Кварнерски залив
  34. Молдавска музика
  35. Моранди
  36. Поштенски кодови во Македонија
  37. Повикувачки броеви во Србија
  38. Прилепски партизански одред Гоце Делчев
  39. Шаблон:Градови во Хрватска
  40. Smiley