Разлика помеѓу преработките на „Централна банка на Иран“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.5.4) (Робот: Додава he:הבנק המרכזי של איראן
с (r2.5.4) (Робот: Додава he:הבנק המרכזי של איראן)
[[fa:بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران]]
[[fr:Bank Markazi Iran]]
[[he:הבנק המרכזי של איראן]]
[[no:Irans sentralbank]]
[[ru:Центральный банк Исламской Республики Иран]]
67

уредувања

Прегледник