Разлика помеѓу преработките на „Никумароро“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 90 бајти ,  пред 8 години
нема опис на уредувањето
с (r2.7.1) (Робот: Додава no:Nikumaroro)
{{Кирибати}}
 
[[CategoryКатегорија:Острови Феникс]]
[[Категорија:Поранешни Британски колонии]]
 
[[ca:Nikumaroro]]
2.148

уредувања

Прегледник