12 април (родени): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 10 бајти ,  пред 1 година
с
→‎top: Преименување на предлошка, replaced: Види исто така статија родени на → Поврзана статија родени на
[проверена преработка][проверена преработка]
с (→‎top: Додадена потребна предлошка)
с (→‎top: Преименување на предлошка, replaced: Види исто така статија родени на → Поврзана статија родени на)
<noinclude>{{Види исто такаПоврзана статија родени на|април}}</noinclude>
{| cellspacing="0" cellpadding="2" style="border-top:0px; {{#if: {{{боја|}}}|background-color:{{{боја}}}|background-color:transparent}};"
|valign="top" align="right"|[[570]]&nbsp;

Прегледник