Разлика помеѓу преработките на „Гренобл“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 16 бајти ,  пред 9 години
с
r2.7.1) (Робот: Додава gl:Grenoble
с (Робот: Додава mzn:گرونوبل)
с (r2.7.1) (Робот: Додава gl:Grenoble)
[[fy:Grenoble]]
[[gd:Grenoble]]
[[gl:Grenoble]]
[[ko:그르노블]]
[[hi:ग्रेनोब्ल]]
[[hu:Grenoble]]
[[mr:ग्रेनोबल]]
[[mzn:گرونوبل]]
[[ms:Grenoble]]
[[nl:Grenoble]]
[[ja:グルノーブル]]
[[mzn:گرونوبل]]
[[nap:Grenoble]]
[[no:Grenoble]]
2.613

уредувања

Прегледник