Разговор со корисник:Gerakibot

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето

Bot-ski[уреди извор]

sou edosan adeia gia to bot i akoma? XD HelloBulgarski 01:42, 11 мај 2008 (UTC)