Прејди на содржината

Гренобл: Разлика помеѓу преработките

Додадени 17 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: scn:Grenoble
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.4) (Бот Додава: pnb:گرینوبل)
с (r2.7.1) (Бот Додава: scn:Grenoble)
[[ru:Гренобль]]
[[sq:Grenoble]]
[[scn:Grenoble]]
[[simple:Grenoble]]
[[sk:Grenoble]]
86.434

уредувања