Разлика помеѓу преработките на „Нумеја“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 5 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(нова страница)
 
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{Главни градови во Океанија}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Главни градови во Океанија]]
[[Категорија:Нова Каледонија]]

Прегледник