Разлика помеѓу преработките на „Раул Гонсалес“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 42 бајти ,  пред 4 години
embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information
(ситна поправка)
(embed {{Нормативна контрола}} with wikidata information)
{{end}}
 
{{Нормативна контрола}}
[[Категорија:Родени во 1977 година]]
[[Категорија:Шпански фудбалери]]

Прегледник

Лични алатки

Именски простори

Варијанти

Повеќе