Кралство Србија: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 5 бајти ,  пред 12 години
с
Бот: Промена на шаблон: Инфокутија-Поранешна земја
с (Бот: козметички промени)
с (Бот: Промена на шаблон: Инфокутија-Поранешна земја)
{{Без извори|датум=ноември 2009}}
{{Инфокутија-Поранешна за поранешна земја
|native_name = Краљевина Србија
|conventional_long_name = Кралство Србија
941.847

уредувања

Прегледник