Прејди на содржината

Гренобл: Разлика помеѓу преработките

Додадени 15 бајти ,  пред 13 години
с
Бот Додава: az:Qrenobl
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sw:Grenoble)
с (Бот Додава: az:Qrenobl)
[[an:Grenoble]]
[[ar:غرونوبل]]
[[az:Qrenobl]]
[[bar:Grenoble]]
[[bg:Гренобъл]]
58.155

уредувања