Авр: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 20 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: el:Χάβρη; козметичке промене
с (Бот менува: Image -> Податотека)
с (Бот Додава: el:Χάβρη; козметичке промене)
{{French commune|
name=Авр <br /> [[Податотека:Blason_Le_Havre.png|110px]]
|time zone = CET <small>(GMT +1)</small>
|region=[[От-Норманди]] [[Податотека:Blason_region_fr_Normandie.svg|20px]]
[[da:Le Havre]]
[[de:Le Havre]]
[[el:Χάβρη]]
[[en:Le Havre]]
[[eo:Havro]]

Прегледник