Хаџидимово (општина): Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Правописна исправка, replaced: Општествени институции → Општествени установи, Економија → Стопанство using AWB
с (ставена Категорија:Чеч користејќи го HotCat)
с (Правописна исправка, replaced: Општествени институции → Општествени установи, Економија → Стопанство using AWB)
 
== Историја ==
 
== ЕкономијаСтопанство ==
 
== Демографија ==
 
== Општествени институцииустанови ==
 
== Администрација и политика ==

Прегледник