Разлика помеѓу преработките на „Движење на неврзаните“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Робот: Менува ca:Moviment de Països No Alineats
с (r2.7.1) (Робот: Менува el:Κίνημα των Αδεσμεύτων)
с (r2.7.1) (Робот: Менува ca:Moviment de Països No Alineats)
[[bg:Движение на необвързаните страни]]
[[bs:Pokret nesvrstanih]]
[[ca:MovimientMoviment de Països No Alineats]]
[[cs:Hnutí nezúčastněných zemí]]
[[cy:Y Mudiad Amhleidiol]]
2.613

уредувања

Прегледник