Разлика помеѓу преработките на „Норвешка круна“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 25 бајти ,  пред 10 години
с
r2.7.1) (Бот Додава: fa:کرون نروژ
с (r2.7.2) (Бот Додава: se:Norgga ruvdno)
с (r2.7.1) (Бот Додава: fa:کرون نروژ)
[[es:Corona noruega]]
[[eo:Norvega krono]]
[[fa:کرون نروژ]]
[[fr:Couronne norvégienne]]
[[gl:Coroa norueguesa]]
[[hu:Norvég korona]]
[[mr:नॉर्वेजियन क्रोन]]
[[ro:Coroană norvegiană]]
[[nl:Noorse kroon]]
[[ja:ノルウェー・クローネ]]
[[pl:Korona norweska]]
[[pt:Coroa norueguesa]]
[[ro:Coroană norvegiană]]
[[ru:Норвежская крона]]
[[se:Norgga ruvdno]]
5.104

уредувања

Прегледник