Разговор со корисник:Amirobot

Содржината на страницата не е поддржана на други јазици.
Од Википедија — слободната енциклопедија

I Have a question:How can unblock and flag grant for this bot?--Ladsgroup (разговор) 22:31, 11 октомври 2008 (UTC)

Започнете разговор со Amirobot

Започни разговор