Прејди на содржината

Гренобл: Разлика помеѓу преработките

Одземен 1 бајт ,  пред 12 години
с
Бот Менува: hr:Grenoble
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: hr:Grenobleu)
с (Бот Менува: hr:Grenoble)
[[he:גרנובל]]
[[hi:ग्रेनोब्ल]]
[[hr:GrenobleuGrenoble]]
[[hu:Grenoble]]
[[id:Grenoble]]
46.384

уредувања