Прејди на содржината

Тамил Наду: Разлика помеѓу преработките

Додадени 19 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: ace:Tamil Nadu
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Менува: mr:तमिळनाडू)
с (Бот Додава: ace:Tamil Nadu)
[[Категорија:Индиски држави]]
 
[[ace:Tamil Nadu]]
[[ar:تاميل نادو]]
[[bg:Тамил Наду]]
10.025

уредувања