Разлика помеѓу преработките на „Корисник:INkubusse/Инфокутија“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
нема опис на уредувањето
с (бог да чува од спам)
с
| слика-ширина = 230п
| слика-опис = You '''what'''?!
| име = Александар Милоески<br />{{hidden|ta1=left|<small>''варијанти''</small>|<small>{{lang-sq|Aleksandër}}<br />
{{lang-am|Eskender}}<br />
{{lang-en|Alexander}}<br />

Прегледник