Прејди на содржината

Тамил Наду: Разлика помеѓу преработките

Одземени 32 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Брише: ks:तमिलनाडु
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.2) (Бот Менува: sa:तमिळ्नाडु)
с (r2.7.1) (Бот Брише: ks:तमिलनाडु)
[[be-x-old:Тамілнад]]
[[bh:तमिलनाडु]]
[[bg:Тамил Наду]]
[[bo:ཏཱ་མིལ་ན་ཌུ།]]
[[br:Tamil Nadu]]
[[bg:Тамил Наду]]
[[ca:Tamil Nadu]]
[[cs:Tamilnádu]]
[[pam:Tamil Nadu]]
[[ka:ტამილნადუ]]
[[ks:तमिलनाडु]]
[[sw:Tamil Nadu]]
[[la:Tamil Nadu]]
4.506

уредувања