Прејди на содржината

Тамил Наду: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: oc:Tamil Nadu
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.7.1) (Бот Додава: tr:Tamil Nadu)
с (r2.7.1) (Бот Додава: oc:Tamil Nadu)
[[no:Tamil Nadu]]
[[nn:Tamil Nadu]]
[[oc:Tamil Nadu]]
[[or:ତାମିଲନାଡୁ]]
[[pa:ਤਮਿਲਨਾਡੂ]]
86.434

уредувања