Прејди на содржината

Тамил Наду: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 11 година
с
r2.7.1) (Бот Додава: tr:Tamil Nadu
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (r2.6.5) (Бот Додава: bo:ཏཱ་མིལ་ན་ཌུ།)
с (r2.7.1) (Бот Додава: tr:Tamil Nadu)
[[th:รัฐทมิฬนาฑู]]
[[tg:Тамӣлноду]]
[[tr:Tamil Nadu]]
[[uk:Тамілнаду]]
[[ur:تامل ناڈو]]
86.434

уредувања