Прејди на содржината

Тамил Наду: Разлика помеѓу преработките

Додадени 18 бајти ,  пред 12 години
с
Бот Додава: lv:Tamilnāda
[непроверена преработка][непроверена преработка]
с (Бот Додава: sk:Tamilnádu)
с (Бот Додава: lv:Tamilnāda)
[[sw:Tamil Nadu]]
[[la:Tamil Nadu]]
[[lv:Tamilnāda]]
[[lt:Tamilnadas]]
[[hu:Tamilnádu]]
86.434

уредувања