Разлика помеѓу преработките на „Африкански куп на нации 2008“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
Бот Менува: en:2008 African Cup of Nations
с (Бот Менува: nl:African Cup of Nations 2008; козметички промени)
с (Бот Менува: en:2008 African Cup of Nations)
[[cs:Africký pohár národů 2008]]
[[de:Fußball-Afrikameisterschaft 2008]]
[[en:2008 AfricaAfrican Cup of Nations]]
[[es:Copa Africana de Naciones 2008]]
[[fi:Jalkapallon Afrikan-mestaruuskilpailut 2008]]
3.985

уредувања

Прегледник