Мите Грозданов: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
(Одбиена последната промена (од 188.117.212.92) и ја поврати преработката 4439941 на Ghouston)
Ознака: Рачно отповикување
Ознаки: Отповикано Мобилно уредување Мобилно семрежно уредување
|-
| 2010 || [[Народни приказни]] ТВ-серија || /
|-
| 2014-2017 || [[Македонски народни приказни]] ТВ-серија || /
|-
| 2016 || [[Fighting for Death]] Краток филм || Милојко
|}-
| 2016 || [[Болка на Душата]] ТВ-серија || Овчарот
 
== Награди==
Анонимен корисник

Прегледник