Оникс: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Додадени 104 бајти ,  пред 1 година
Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8
[проверена преработка][проверена преработка]
(Rescuing 1 sources and tagging 0 as dead.) #IABot (v2.0.8)
 
== Надворешни врски ==
 
[http://www.perlenoire.mk perlenoire.mk] {{Семарх|url=https://web.archive.org/web/20181227200255/http://perlenoire.mk/ |date=2018-12-27 }} {{mk}}
 
{{Скапоцени камења}}
30.812

уредувања

Прегледник