Разлика помеѓу преработките на „ЖС „Тетово““

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Одземени 13 бајти ,  пред 7 месеци
с
→‎Возен ред: Замена со тековна предлошка, replaced: {{Интеррегионална линија → {{Интеррегионален using AWB
с (→‎top: Форматна исправка, replaced: ''' е → ''' — using AWB)
с (→‎Возен ред: Замена со тековна предлошка, replaced: {{Интеррегионална линија → {{Интеррегионален using AWB)
 
== Возен ред ==
 
* {{Интеррегионална линијаИнтеррегионален 6903}}
 
== Наводи ==

Прегледник