ЖС „Скопје Север“

Од Википедија — слободната енциклопедија
Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
Скопје Север is located in Република Македонија
Скопје Север
Скопје Север
Скопје Север (Република Македонија)

Железничката станица „Скопје Север“железничка станица во Република Македонија, со следниве географски координати: СГШ 42o 01' 38'', ИГД 21o 26' 22''.

Возен ред[уреди | уреди извор]

Наводи[уреди | уреди извор]

  1. Извод од возен редМакедонски железници