ЖС „Брвеница“

Од Википедија — слободната енциклопедија
Брвеница is located in Република Македонија
Брвеница
Брвеница
Брвеница (Република Македонија)

ЖС „Брвеница“железничко стојалиште во близина на селото Брвеница.

Возен ред[уреди | уреди извор]

Наводи[уреди | уреди извор]

  1. Извод од возен редМакедонски железници