Прејди на содржината

Даниел Московски: Разлика помеѓу преработките

нема опис на уредувањето
[проверена преработка][проверена преработка]
Нема опис на уредувањето
Нема опис на уредувањето
| name =Даниел Московски
| title =
| image =ДаниелDanila Московскиtitularnik.jpg
| imgw =190px
| caption =