Прејди на содржината

Даниел Московски: Разлика помеѓу преработките

с
r2.7.2+) (Робот: Менува sr:Данил Московски
[проверена преработка][проверена преработка]
с (r2.7.1) (Робот: Менува fr:Saint Daniel de Moscou)
с (r2.7.2+) (Робот: Менува sr:Данил Московски)
[[pt:Daniel da Rússia]]
[[ru:Даниил Александрович]]
[[sr:ДанијелДанил Московски]]
[[sh:Danijel, knez Moskve]]
[[fi:Daniel (Venäjä)]]
127.228

уредувања