Разлика помеѓу преработките на „Категорија:Облека“

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
r2.7.1) (Бот Брише: kbd:Категория:Щыгъын
с (r2.6.3) (Бот Менува: kbd:Category:Щыгъын)
с (r2.7.1) (Бот Брише: kbd:Категория:Щыгъын)
[[pl:Kategoria:Ubrania]]
[[pt:Categoria:Vestuário]]
[[kbd:Category:Щыгъын]]
[[ro:Categorie:Îmbrăcăminte]]
[[ru:Категория:Одежда]]
[[war:Category:Panapton]]
[[yi:קאַטעגאָריע:קליידונג]]
[[zh-yue:Category分類:服裝]]
[[zh:Category:服裝]]
11.372

уредувања

Прегледник