Операција Барбароса: Разлика помеѓу преработките

Прејди на прегледникот Прејди на пребарувањето
с
[проверена преработка][проверена преработка]
с (Бот Менува: zh:巴巴羅薩行動)
[[pt:Operação Barbarossa]]
[[ro:Operațiunea Barbarossa]]
[[ru:Операция «Барбаросса»]]
[[sh:Operacija Barbarossa]]
[[sk:Operácia Barbarossa]]
109.264

уредувања

Прегледник